אלומיניו 13 בע"מ

Aluminew מטבחי חוץ מפתחת, מייצרת ומשווקת מטבחים בעלי גוף אלומיניום עמידים לכל פגעי מזג אויר ומזיקים.

הסיפור שלנו

אלומיניו עבורנו היא תוצר של פיתוח אינסופי, של צוות המרוכז בהצלחת המוצר ובנתינת שירות ללקוחות – מתוך הבנה שלקוחות אלו הם האחראים הבלעדיים להצלחתה. הניסיון והרקע שלנו, שמגיע בכלל מתחומי ההייטק, הוא זה שמאפשר לנו ליצור מוצר ייחודי וחדשני תוך שימוש במתודות שנלקחו מתחומי תעשיית ההייטק ומיושמים לתחום התעשייה הקלה.

תחום האלומיניום הוא תחום בו הפיתוח לעולם לא מסתיים וזו גם רוח החברה. אנו ממשיכים לפתוח את המוצר ללא הפסקה על מנת ליצור מוצר במראה המרהיב והחדשני ביותר והן למטרת קיצור תהליכי יצור, חיסכון בחומר הגלם כל זאת לטובת החיסכון הסופי בעלות המוצר ללקוח ויצירת יתרון אקולוגי וכלכלי. 

הפתרונות וההישגים שאליהם הגענו במטבחי החוץ שלנו, הופכים את מטבחי החוץ של אלומיניו למובילים מסוגם בארץ ובעולם.

כיום חברת Aluminew מטבחי חוץ מוחזקת על ידי חברת אסרף דובמן בע"מ, שלה נסיון עשיר בניהול פרוייקטים ובניית מערך שיווקי, ומנוהלת על ידי מנכ”ל מטעם החברה עם ניסיון עשיר בתחום הבניה ופיתוח תהליכי יצור בחברות ענק.

בימים אלא המפעל, משרדי הפיתוח, ואולם התצוגה ממוקמים באותו המתחם. בניית מפעל חדש נרקמת ממש בימים אלא ובקרוב יכולת היצור תהיה גדולה יותר משמעותית ומכאן גם בא הרעיון ליצור המוני במחירים מפתיעים למפיצים ובעלי עניין בתחום הבניה.

אנו באלומיניו פועלים תוך הקפדה על הערכים שלפיה הוקמה החברה והם אלו שחרוטים בחזונה: אמינות, מקצועיות ללא פשרות, שרות הנשען על קשר אישי, חם ובלתי מקצועי עם לקוחותינו תוך שמירה על התעדכנות מתמדת בחידושים הטכנולוגיים בשוק המטבחים ומטבחי החוץ בפרט ופיתוח קשרים עסקיים עם ספקי ציוד נלווה וחד ומפיצים ועוסקים בתחום מאידך.

כל זאת מתקיים על מנת לספק ללקוחותינו את המוצר האיכותי, החדשני ובמחיר הטוב ביותר בישראל.

חנן כהן

מנכ"ל, אלומיניו 13 בע"מ