ארוחת בוקר בגינה

ארוחת בוקר בגינה עם הילדים זה עניין של דרך חיים, הופכים את המטבח של הגינה לא רק למטבח של מנגל ובשר ואולי קצת טיגון לפעמיים אלא לממש מטבח אמיתי, אפשר ללמד את הילדים להפוך את הביצה או את הפנקיק באויר הפתוח ולתת לנשמה של המשפחה להפתח לאוויר העולם ופשוט להינות מכל שלב בארוחה בלי לפחד מהליכלוך ומהבאלגן שיהיה בסוף הארוחה !

ילד הופך פנקיק בארוחת בוקר משפחתית

כשחושבים על זה אז בבוקר המזג אוויר הכי נעים במהלך היום ואפשר פשוט לצאת לגינה ולהינות מחוויה משפחתית טעימה ומשחררת לכל המשפחה שמאפשרת להינות מהגינה ומהמשפחה המופלאה של כל אחד מאיתנו!

אז כשאתם פונים לתכנון המטבח לגינה שלכם כחו בחשבון שגם את ארוחת הבוקר בימים של חופש מהעבודה ומהמסגרות אפשר להעביר בכיף וביחד עם הילדים או הנכדים ולהעביר חוויה משפחתית קולינרית ומהנה כולם יחד.

הופכים את החוץ לפנים

מטבחי חוץ שהם דרך חיים – יוצאים החוצה ונשארים בפנים .

מטבחי החוץ של אלומיניו הם בעצם על בסיס של המטבח הביתי שלכם, כך שכל מה שאתם רגילים מהבית אפשר ליישם גם בחוץ במרפסת או בגינה, הפיתוח שלנו מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו להינות ממוצר דינמי ופרקטי גם באפשריות העיצוב ( כן הם פשוט לא נגמרות בדומה למטבחי הפנים) וגם באפשריות האבזור להשלמת החוויה בגינה .

מטבח חוץ בשילוב של מנגל גז ומנגל גחלים יחד עם מקרר כפול של 220 ליטר

האפשריות ממשיכות להתפתח

אנחנו מבינים שמצב האקלים של מדינת ישראל הקטנה שלנו מביא את כולנו לבלות בחוץ יותר ואם נוסיף את הנושא שהישראלים אוהבים למנגל מצאתם לכם מדינה שלמה שלכל אחד מאיתנו יש נמגל כל שהוא ואולי גם איזה כיור קטן מסתובב לו בגינה או שמור במחסן ליום נעים שיאפשר לנו להדליק את המנגל תחתכיפת השמיים.

לא כולם חייבם מטבח מפוצץ בהמון כסף, אפשר גם להגיע אלינו ולרכוש לבד מספר יחידות לכיור ולמנגל ולרכוש משטח שיש לבד ואפילו להתקין לבד (כן זה ממש דומה לעולם הנגרות) ולהגשים חלום של מטבח אמיתי ופונקיונלי שיהפוך לכם את הגינה או המרפסת לנקודת אירוח נוספת ומעוצבת – כל אחד לפי הטעם האישי שלו כי כמו שאמרנו בהתחלה אפשריות העיצוב לא נגמרות .אצלינו לעולם

ניתן לבחור גם את סוג הידית להחליט על צבע תואם לידית וכמובן על צבע המטבח או הטקסטורה המתאימה ביותר עבור הקן הפרטי שלכם, שילוב של משטח שיש תואם לבד או אצלינו האפשריות תמיד קיימות ומוכנות עבורכם בליווי יועץ לתכנון מטבחי חוץ מאלומיניום אנחו כאן להגשים את כל החלומות

מוכנים להתחיל לתכנן את ה מטבח חוץ מאלומיניום שלכם ? כנראה שאם הגעתם עד לכאן אתם באמת בעניין, אל תשכחו שיעוץ לא עולה לכם וכדאי להתייעץ עם כאלה שכבר רכשו את הניסיון להתאמת מטבח חוץ שיתאים לצרכים לתקציב ולקצב של המשפחה הפרטית שלכם.

מטבחי גינה שהם דרך חיים

חשבתם על זה? כשאתם משאירים בחוץ את המטבח ונכנסים לבית מה באמת יכול לקרות לו שם ??

אז זהו שגם אנחנו חשבנו וחשבנו על זה הרבה וגם ניסינו לא מעט דברים, שהאמת לא כולם הצליחו לנו בהתחלה והיו לנו לקוחות שהיינו צריכים להגיע אליהם גם יותר מ 10 פעמיים ברציפות עד שהצלחנו להביא את המטבח גינה לתוצאה ראויה.

מטבח גינה עם אי ישיבה לכל המשפחה

אז קחו בחשבון במטבח שנשאר בחוץ הוא לא רק צריך להיות יפה ופרקטי, הוא גם צריך להיות ממש ממש עמיד [email protected] כזה שאפשר לשטוף וכזה שכל החיות והמזיקים שמסתובבים בחוץ לא יוכלו להכנס אליו או להזיק לו .. בכל אופן חשוב שתדעו שאנחנו אחרי כמה שנים טובות במקצוע יכולים לספר לכם שהטבחי שלנו הוא לא רק יפה (יש האומרים הכי יפה בתחום) הואגם באמת מתאים לגינה

אז קחו בחשבון שרגע לפני שאתם מחליטים איזה מטבח תרצו בגינה שלכם כדאי שתחשבו גם אם אתם רוצים לארח על המטבח ?

האם הוא יהיה שחקן מרכזי בגינה שלכם ?

האם תרצו שהמטבח יהיה סוג של אוטונומיה עצאית שיודעת לעשות הכל לבד או שצרצו לעזר גם המטבח של הבית ?

איפה המטבח ביחס לשמש ואולי כדאי לתכנן לו איזה שהוא גג או פרגולה ?

אז רגע לפני שאתם יוצאים לדרך ומחליטים איפה אתם מניחים את ההכנות של הגז והמיים קחו לכם רגע וגשו לייעוץ לתכנון מטבח גינה מאלומיניום וקחו בחשבון שגם אם אתם רוצים יום אחד לעבור דירה המטבח שלנו יודע גם הוא לעבור אתכם 😉